Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

O značce

O značce Enrico Benetti

Enrico Benetti patří mezi přední světové značky ve výrobě módních tašek a cestovních kufrů. Svoji popularitu si tato, původně nizozemská, značka drží hlavně v Evropě, a to už od poloviny minulého století. Tašky, batohy a kabelky Enrico Benetti jsou určeny pro všechny věkové kategorie. Ve svém designu kombinují módní styl i praktičnost. Všechny produkty jsou vyrobeny s použitím vysoce kvalitních materiálů s velkým důrazem na pravou kůži.

O značce Enrico Benetti

Historie značky

Značka vznikla v Nizozemsku už v roce 1946. Založili ji po válce dva bratři ve starém přístřešku po slepicích. Nejprve vyráběli kožené výrobky jako fotbalové míče nebo nákupní tašky. Jejich úspěch ale rostl a s ním i jejich firma. Museli se proto přestěhovat do větší budovy. Zásadní vzpruhou pro společnost pak bylo zapojení synů zakladatelů, kteří do výroby přidali školní aktovky a začali dovážet dámské kabelky. Od devadesátých let pak rodinu produktů Enrico Benetti doplnily i cestovní kufry.

O značce Enrico Benetti

Hodnoty a kvalita

Od prvního dne jsou řemeslo a kvalita zakódovány v samotném jádru značky Enrico Benetti a prioritou zůstávají až do dnešní doby. Jak běžel čas, rozrostla se nabídka jejich výrobků a dnes v ní najdete dámské kabelky, školní tašky, sportovní tašky, cestovní tašky, kufry, peněženky i další módní doplňky.

Kromě nových produktů a postupů při výrobě se Enrico Benetti snaží udržovat přijatelný poměr cena/výkon, aby byla značka dostupná i pro běžné lidi. To se odráží na kladném hodnocení od zákazníků i od organizací testujících kvalitu výrobků. Například cestovní kufry Enrico Benetti pravidelně dosahují nejvyšších hodnocení ve své kategorii. Kromě toho značka dbá, aby byla svými produkty a výrobou šetrná k životnímu prostředí.

O značce Enrico Benetti

Vždy v kurzu

Enrico Benetti oživuje svůj repertoár produktů dvakrát ročně novými našlapanými kolekcemi, takže nikdy nezůstává pozadu. Naopak.

Velký důraz pak značka klade hlavně na svou základní kolekci, kterou tvoří produkty s nadčasovým designem vytvrvale vzdorující módním vlnám i mnoho let. Kolekce Enrico Benetti tvoří moderní a trendy tašky, školní batohy, byznysové tašky, cestovní tašky a kufry. Najdete tu tedy tašku pro každou životní situaci. Značka navíc velmi dbá, aby jejich produkty dosahovaly vysokých standardů kvality. Díky tomu jejich výrobky slouží svým majitelům mnoho let.

Kvalita dělá Enrico Benetti. S Enrico Benetti budete mít produkty, které vydrží!